Bir Bakışta Bionorica

Bionorica, bitkisel ilaç üreticilerinin liderlerindendir. Vizyonumuz tıbba her geçen gün daha fazla kanıta dayalı bitkisel ilaç sunmaktır. Vizyonumuz modern farmasötik araştırmaları bitkilerin etkileri ile bir araya getirmektir. Böylece 85 yılı aşkın bir süredir hem etkili olan ve hem de iyi tolere edilen ilaçlar üretiyoruz.

Merakımız bitmek bilmiyor

Araştırmanın, başarımızın temeli olduğuna inanıyoruz. Ürünlerimizi insan sağlığı için sürekli olarak geliştirerek yeni ürünler ile fayda sağlamak istiyoruz. İşte bu yüzden de ciromuzun büyük bir bölümünü araştırma ve geliştirmeye yatırmaktayız.

Böylece, her geçen gün doğanın iyileştirici gücünün sırlarının daha fazlasını keşfedebiliyoruz. Solunum yolları hastalıkları, jinekoloji, üroloji ve ağrı alanlarına odaklanıyoruz. Karaciğer, romatizma ve uyku ile ilgili belirtiler ve hastalıklarla başa çıkabilmek için bitkisel ilaçlar da üretiyoruz.

85 yıldan daha uzun bir süre önce kurulmuş olan küçük şirket artık güçlü bir kurumsal grup. Şimdi, Almanya'da Neumarkt'ta bulunan merkezimizden tüm dünyaya yayılıyoruz. Neredeyse tüm kıtalarda tesislerimiz ve ortaklarımız olduğundan kendimizi haklı olarak global bir oyuncu olarak adlandırıyoruz.