Vizyonumuz

Yol gösterici ilkelerimiz

Bionorica bitki bazlı ilaçların önemi ve etkinliğine dair farkındalık yaratarak modern tıbba  her geçen gün daha fazla  bitkisel ilaç dahil ediyor. Bunu başarabilmek için etkili ve güvenli bitki bazlı ilaçların üretiminde en son araştırmalar ve yenilikçi teknolojileri kullanarak bitkilerdeki etkin maddelerin muhteşem üstün potansiyelinin şifresini çözüyoruz. İşte biz buna bitki mühendisliği adını veriyoruz.

Bitki Mühendisliği - Başarımızın Formülü

Yeni nesil etkili, bitki bazlı tıbbi ürünler geliştiriyor ve imal ediyoruz. Ürünlerimizde geleneksel bitkisel tıbbın içgörülerini en son bilimsel araştırmaların sonuçları ile birleştiriyoruz. Bu süreçte, yetiştirme, ekstraksiyon (özüt) ve üretim prosedürlerimiz ile global olarak standartları belirliyoruz. Her geçen gün modern tıbbı insan sağlığına katkı sağlayacak şekilde daha bitki bazlı bir hale getiriyoruz.

 • Bitki Mühendisliği temeldir
  80 yılı aşkın geçmişimiz boyunca, kaliteli bir portföy oluşturmuş bulunuyoruz. Kurucumuz Josef Popp'un fikirleri ve vizyonuna dayanan 'köklerimiz'den gurur duyuyoruz. Kendimizi bu mirasa borçlu hissediyoruz.
   
 • Bitki Mühendisliği gelecektir
  Geleceği şekillendirmek sürekli olarak yarattığımız fırsatlardan faydalanmak anlamına geliyor. Dolayısıyla, Bitki Mühendisliği amaçlarımızı ve onlardan faydalanmak için etki yaratan kabiliyetimizi temsil ediyor.
 • Bitki mühendisliği kalitedir
  Her gün kendimize en iyi sonuçları almak için meydan okuyoruz. Bu süreçte, kullandığımız prosedürler ve bitkiyi işleme adımlarında kalite için çaba harcıyoruz. Böylece, tohumdan kullanıma hazır tıbbi ürüne kadar en yüksek bitki Mühendisliği standartlarını garantiliyoruz.
   
 • Bitki Mühendisliği araştırmadır

  Başarımızın büyük bir kısmı araştırma zihniyetimize dayalıdır. Araştırma geleceğe giden yolda sürekli yeniliğin arkasındaki itici güçtür.

 • Bitki Mühendisliği harekettir
  Rekabetçi bir dünyada hayatta kalabilmek için tüm alanlarda yüksek seviyede esneklik gereklidir. Bitki Mühendisliği, doğası gereği bu meydan okuma için yaratılmıştır. Bitki Mühendisliği bir yön, geleceğe giden bir köprüdür. Her geçen gün ilerliyor, gelişiyor, eşsiz bir hale geliyor ve dolayısıyla daha başarılı oluyoruz.
   
 • Bitki Mühendisliği saydamlıktır
  Bitki Mühendisliği inançlarımızın sürekli olarak incelenmesini gerektirir. Kaliteye olan koşulsuz adanmışlığımız, iyileştirme için tüm potansiyellerin gerçekleştirilmesini gerektirir. Her zaman ve her yerde. Bunun için büyük bir saydamlık, tolerans ve karşılıklı saygı gereklidir.
   
 • Bitki Mühendisliği başarıdır
  Bitki Mühendisliği geleceği ve bitki bazlı tıbbi ürünlerin sunduğu fırsatları temsil eder. Fito-terapi alanında yeni 'altın standart'tır ve dolayısıyla global başarımızın temelini oluşturur.
   
 • Bitki Mühendisliği sürdürülebilirliktir
  Faaliyetlerimizi doğaya karşı duyulan derin bir saygı şekillendirir. Bu sebepten dolayı, sürdürülebilirlik şirketimizin kültürü için esas olan bir değerdir. Tıbbi bitkilerimizin ekilmesinden tıbbi ürünlerimizin ambalajlanmasına kadar her süreç çevresel uyumluluk ve geri dönüştürülebilirlik için titiz gerekliliklerimiz ile uyumludur.

İş Kurallarımız

Davranış Kurallarımız bu amaçla oluşturulmuş bir çalışma grubu tarafından geliştirilmiştir. Müşteriler, tedarikçiler, doktorlar ve eczacıların yanı sıra doğal kaynaklarımızın nasıl ele alınacağına ve şirket bünyesinde nasıl işbirliği yapılacağına dair çerçeve koşulları içerir. Bu kurallar çalışanlarımız için bağlayıcıdır ve aldıkları tüm kararlarda ve iş ortakları ile yapılan işbirliği esnasında bunlara uyulmalıdır. Ortaklarımızın tedarikçilerinin bu kurallara uymasını ve bu yüksek standartları sürdürülebilir şekilde daha da geliştirmesini bekliyoruz.

Bionorica bitkisel ilaçlarımızın üretim sırasında çevre dostu ve kaynak tasarrufu yapan bir yaklaşımı benimsemiştir. Özellikle doğa ile uyum içerisinde hasat edilebilecek hammaddeleri seçiyoruz. Doğaya karşı duyulan bu saygı aynı zamanda hemcinsimiz olan insanlara olan yaklaşımımız için de geçerlidir. Örneğin, doktorlar ve eczacıların en yeni bilimsel gelişmeler konusunda bilgilendirilmesinin değerini hafife almayız. Tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız ile uzun süreli ve adil işbirlikleri içerisinde beraberce çalışırız. Amacımız ekonomik başarıya ortaklaşa bir şekilde ulaşmaktır. Buna ilaveten, şirketimizin yönetimi kendisini ciromuzun büyük bir bölümünü araştırmaya tekrar yatırmaya adamıştır.